خانه / اخبار اجتماعی / رویدادهای خبری امروز یکشنبه نوزدهم شهریور در آذربایجان غربی

رویدادهای خبری امروز یکشنبه نوزدهم شهریور در آذربایجان غربیبه گزارش ایرنا رقابت های بخش بانوان چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در حسینیه ثارالله ارومیه از عصر امروز آغاز می شود و بانوان نخبه قرآنی از سراسر کشور رقابت خود را در بخش های حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم برگزار می کنند.
این رقابت ها به مدت یک هفته برگزار می شود و آیین اختتامیه آن روز یکشنبه هفته آینده برگزار می شود.
همچنین جلسه هماهنگی برنامه های اجلاسیه زنان کنگره 12 هزار شهید آذربایجان غربی امروز در سالن جلسات شهید نیکخواه استانداری آذربایجان غربی برگزار می شود.
این کنگره قرار است اوایل آبان ماه سال جاری به میزبانی ارومیه برگزار شود.
پیگیری رقابت های والیبال لیگ دسته یک جوانان کشور در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه از دیگر رویدادهای خبری امروزی یکشنبه نوزدهم شهریور در آذربایجان غربی است.
امروز قرار است تیم های مازندران با قزوین، توابع تهران با گلستان، اردبیل با اصفهان و آذربایجان غربی با فارس به مصاف هم بروند.
این مسابقات روز پنجشنبه این هفته به پایان می رسد.
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33826667 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند یا به شماره نمابر 33826666 ارسال کنند.
8135/ 2093 ** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشار دهنده: صابر چهرقانیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید