خانه / اخبار اجتماعی / رد 10 میلیون ریال رشوه توسط پلیس وظیفه شناس در آستارا

رد 10 میلیون ریال رشوه توسط پلیس وظیفه شناس در آستاراسرهنگ رسول عزیزی روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران انتظامی شهرستان آستارا در بازرسی از بازار، یک متصدی متخلف واحد صنفی را شناسایی و وی را دستگیر کردند و وی برای رهایی از چنگ قانون، پرداخت 10 میلیون ریال رشوه را به یکی از عوامل انتظامی آستارا پیشنهاد داد.
وی اظهار کرد: پلیس وظیفه شناس پس از رد رشوه، مراتب را صورتجلسه و متهم را جهت سیر مراحل قانونی به محاکم قضایی معرفی کرد.
وی از مردم خواست هرگونه انتقاد، پیشنهاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره تلفن 197 دفتر نظارت همگانی پلیس در میان بگذارند.
**بیشتر سارقان آستارا غیر بومی هستند
به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی آستارا در حاشیه همایش کارکنان آموزش و پرورش و مدیران مدارس آستارا در آستانه سال تحصیلی جدید در کانون امام (ره) این شهرستان گفت: در هفته اخیر سه فقره سرقت از منزل در شهرستان آستارا رخ داده و پلیس در این رابطه 2 خودرو متعلق به افراد غیر بومی را شناسایی کرده است و دستگیری سارقان پیگیری می شود.
رسول عزیزی با اشاره به اینکه بیشترین سرقت در آستارا از داخل خودروها انجام می شود، افزود: با توجه به گردشگر پذیر بودن این شهرستان بیشتر سارقان، غیر بومی هستند و امیدواریم مردم در دستگیری سارقان با پلیس همکاری کنند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.
خبرنگار: یوسف هدایتی**انتشار دهنده: بابایی
7105 / 7124 /6030انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید