خانه / اجتماعی / رحمت الهی سیمای مروارید خلیج فارس را جلا بخشید/ بارش 63 میلیمتر باران

رحمت الهی سیمای مروارید خلیج فارس را جلا بخشید/ بارش 63 میلیمتر بارانمحمود بهرامی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد این سامانه باران زا تا روز دوشنبه به فعالیت خود در منطقه ادامه می دهد و آسمان جزیره تا روز دوشنبه آینده نیمه ابری تا تمام ابری خواهد بود.
وی اظهار کرد: این سامانه ناپایدار که از روز سه شنبه هفته گذشته در مناطق شمالی ، شرقی و مرکزی استان هرمزگان مستقر شده ، همراه با وزش باد، رگبار و رعد برق است.
وی گفت: دریا در این مدت مواج و متلاطم خواهد بود و توصیه می شود که شناورهای سبک بویژه در محدوده جزیره دریانوردی نکنند.
بهرامی با بیان اینکه تمرکز این سامانه بارشی بر روی جزایر و دریا خواهد بود تاکید کرد: همچنین در این مدت آبگرفتگی معابر ، افزایش باد ، رعد و برق و بارش های شدید پیش بینی شده است.
وی اظهار کرد: کمینه دمای جزیره کیش در 24 ساعت گذشته 14 و بییشنه دما این جزیره مرجانی 20 درجه سانتیگراد و رطوبت نسبی نیز بین 70 تا 100 درصد در نوسان بود.
بارش های امروز جزیره کیش که به صورت رگبار توامان بود موجب آبگرفتگی معابر کیش شد و تردد عابران و وسایط نقلیه را با کندی مواجه کرد.
به گزارش ایرنا عوامل خدمات شهری جزیره از نیمه شب گذشته با امکانات و تجهیزات مربوطه همچنان در حال بازگشایی معابر و تخلیه آب در معابر هستند.
جزیره کیش با 91.5کیلومتر مربع مساحت در 18 کیلومتری سرزمین اصلی در آب های نیلگون خلیج فارس در استان هرمزگان واقع شده است.
6993/ تنظیم و انتشار: اکبر بهاروندانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید