خانه / اجتماعی / رانش کوه و قطع برق چند روستا در سوادکوه به خاطر بارش زودهنگام برف

رانش کوه و قطع برق چند روستا در سوادکوه به خاطر بارش زودهنگام برفعین الله طالبی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این روستاها در مناطق کوهستانی بالادست واقع هستند ، افزود : هم اکنون نیروهای راهداری در حال بازگشایی مسیر هستند.
وی گفت که به محض بازگشایی راه ، اکیپ برق رسانی به منطقه اعزام خواهند شد و تلاش این است که امروز راه بازگشایی و برق وصل شود.
شهرستان سوادکوه دارای 90 کیلومتر راه اصلی و 700 کیلومتر راه فرعی و روستائی است.
معاون فرماندار سوادکوه امکانات راهداری این شهرستان را محدود توصیف کرد و گفت که هنگام وقوع حوادثی مانند ریزش کوه و بارش برف ، ماموران راهداری ابتدا باید نسبت به بازگشائی محورهای اصلی اقدام کنند و سپس به جاده های فرعی برسند.
وی با اشاره به بسته شدن راههای روستائی مناطق بالادست شهرستان بر اثر بارش برف شب گذشته ، افزود : تاکنون راههای روستاهای ‘ آپون ‘ و ‘ دراسله ‘ باز شد و نیروهای امدادی با کمک بسیج سازندگی در حال بازگشایی مسیر گردنه سر و لزنه هستند .
معاون فرماندار سوادکوه با بیان اینکه ممکن است امشب به خاطر یخبندان احتمالا شاهد گرفتار شدن مسافران در محور سوادکوه خواهیم بود ، گفت که تمامی دستگاههای خدمات رسان را به حالت آماده باش درآورده ایم .
خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7334/1654انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید