خانه / دسته‌بندی نشده / رئیس فدراسیون کارگری آمریکا: نژاد پرستان و حامیان وال استریت ترامپ را دراختیار دارند

رئیس فدراسیون کارگری آمریکا: نژاد پرستان و حامیان وال استریت ترامپ را دراختیار دارندبه گزارش بامداد پنجشنبه ایرنا، «ریچارد ترومکا» رئیس فدراسیون کارگری آمریکا روز چهارشنبه در گرد همایی که به دعوت نشریه کریستن ساینس مانیتور برگزار شد، گفت: تاکنون برای تعامل با کاخ سفید ترامپ از هر دری که وارد شده با دیوار زشتی از واقعیت هایی روبه رو شدیم که همکاری و مشارکت را غیر ممکن کرده است.
وی افزود:اطرافیان رئیس جمهوری آمریکا را از طرفی کسانی تشکیل می دهند که فدراسیون کارگری دیدگاه های اقتصادی وطرح های شالوده سازی آن ها را قابل حمایت می داند اما این عده بشدت نژاد پرست از آب در آمده اند.
ترومکا توضیح داد: گروه دیگری که ترامپ را در محاصره و تحت نفوذ خود گرفته اند وال استریتی ها هستند که بشدت در حال قدرت گرفتنند و همان هایی هستند که دولت ترامپ را از مسیری که وعده پیش گرفتن آن را داده و به همین دلیل اعضا اتحادیه های کارگری را بخود جلب کرده بود، دور کرده اند.
ترومکا یکی از کارشناسان اقتصادی و حقوقی است که مدتی در شورای رایزنان تولیدی کاخ سفید عضویت داشت و اوائل ماه جاری در اعتراض به برخورد نژاد پرستانه ترامپ با حوادث خشونت آمیز شهر شارلوتزویل ویرجینیا از این شورا استعفا داد.
شبد**اروپام-4-541 **1010
انتشار:حسن معظمیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید