خانه / اجتماعی / رئیس فدراسیون فوتبال:بسکتبالیست های ایران برای فتح سکوی قهرمانی آسیا تلاش کنند

رئیس فدراسیون فوتبال:بسکتبالیست های ایران برای فتح سکوی قهرمانی آسیا تلاش کنندبه گزارش ایرنا ؛رامین طباطبایی روز پنجشنبه با حضور در نخستین اردوی تیم ملی افزود: این فدراسیون برای موفقیت تیم در رقابت های انتخابی جام جهانی از تیم حمایت خواهد و اکنون با انتخاب بهترین کادرفنی امیدواریم بهترین نتیجه را در رقابت های بین المللی کسب کنید.
وی ادامه داد: یکی از بهترین تیم های ملی در این دوره تشکیل شد و بر این اساس انتظارات زیادی از تیم دارم و تلاش می کنیم تا محیطی بدون تنش ایجاد کنیم.
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: تیم ملی پیشتر در بازی های آسیایی اینچئون تا پای قهرمانی رفت اما مدالی کسب نکرد اکنون تیم باید به گونه ای راهبری شود تا به کسب نخستین قهرمانی آسیا دست یابد و درکنار بتوانیم در مسیر المپیکی شدن قرار بگیریم.
تیم ملی بسکتبال سوم اسفندماه با قزاقستان در کشور حریف و 6 اسفندماه با عراق در تهران در چارچوب انتخابی جام جهانی به میدان می رود.
بر این اساس، این تمرینات از امروز با حضور 13 بازیکن و زیر نظر مهران شاهین طبع به عنوان سرمربی تیم ملی آغاز شد. حامد حدادی و اوشین ساهاکیان با هماهنگی کادرفنی در تمرین امروز حاضر نبودند و قرار است از فردا به سایر ملی پوشان ملحق شوند.
صمد نیکخواه بهرامی هم که با نظر کادرفنی بعد از 2 سال دوری بار دیگر به تیم ملی دعوت شده، امروز در جمع ملی پوشان حاضر شد.
ورزشی**9250 **1569انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید