خانه / اجتماعی / رئیس شورای اسلامی شهر قم: مردم از فساد و تبعیض گله مندند

رئیس شورای اسلامی شهر قم: مردم از فساد و تبعیض گله مندندبه گزارش ایرنا،عبدالله جلالی عصردوشنبه درسی وسومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهرقم افزود:مردم با حضور حماسی خویش در راهپیمایی 22 بهمن ماه حجت را بر مسئولان نظام تمام کردند، حالا نوبت آنهاست که برای خدمت رسانی به ملت تلاش کنند.
وی ادامه داد:مردم در 22 بهمن ماه سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ولایت مداری خویش را به رخ جهانیان کشیدند و نشان دادند که پای انقلاب، خون شهدا و آرمان های امام راحل ایستاده اند، اکنون باید مسئولان نظام پاسخگوی مشکلات مردم باشند.
جلالی با بیان این که شکست برای نظام جمهوری اسلامی معنی و مفهوم ندارد گفت: همه اقشار جامعه از سنین شیرخوار تا سالمند در این حماسه بزرگ شرکت کردند تا به استکبار جهانی و ایادی خارجی نشان دهند که هراسی از تهدیدهای دشمنان ندارند و نقشه های آنان را برآب خواهند کرد.
وی ادامه داد: اعضای شورای اسلامی شهر قم و مدیریت شهری با تلاش بیشتر به مردم خدمات رسانی خواهند کرد همچنین از مردم برای حضور در این حماسه ماندگار تشکر می کنیم.

** شهردار قم: مردم با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن انقلابی گری را به نمایش گذاشتند
مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم نیز در این جلسه اظهار داشت: مردم نشان دادند که همیشه در صحنه هستند از این رو این حرکت حماسی جای تقدیر دارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که وضعیت اسنپ ( تاکسی اینترنتی ) در حال پیگیری است گفت: از طریق قانون در این حوزه اقدام شده است تا وضعیت آن مشخص شود.
وی درادامه به اخذ مجوز اصلاحیه بودجه سال 96 سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری قم اشاره کرد و گفت: کاهش بودجه هفت میلیارد ریالی این سازمان اقدام مناسبی نیست چرا که این امر باعث کاهش فعالیت ها و خدمات رسانی در این حوزه می شود.
وی گفت: وضعیت بودجه سازمان های مربوطه شهرداری باید در توسط مدیرعاملان و هیات مدیره مطرح شود و این مسائل جزئی نباید در شورای اسلامی شهر قم بررسی شود.
8138/ 6133/خبرنگار: فرزانه پیری **انتشار-مسلمیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید