خانه / اخبار اجتماعی / دو هکتار از اراضی ملی منابع طبیعی در بندرلنگه رفع تصرف شد

دو هکتار از اراضی ملی منابع طبیعی در بندرلنگه رفع تصرف شدروح الله وفاکیش روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با تلاش و پیگیری یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری بندرلنگه و به استناد تبصره یک ذیل ماده 55 قانون حفاظت و حمایت از جنگل ها و مراتع کشور ، عوامل یگان حفاظت این اداره با همکاری ماموران انتظامی نسبت به تخریب اراضی تصرفی در منطقه کوردان از بخش مهران این شهرستان اقدام و آثار تصرف را به طور کامل از بین برده و پس از قلع و قمع ، اراضی ملی تصرفی به دولت بازگردانده شد.
وی ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده را بیش از یکصد میلیون ریال اعلام کرد و گفت: یگان حفاظت از منابع طبیعی این شهرستان برای جلوگیری از هرگونه تخریب و تصرف بصورت مستمر در حال گشت زنی می باشد.
وفاکیش خاطرنشان کرد: این اداره آماده دریافت هر گونه خبر در مورد تخریب و تصرف اراضی ملی از جوامع محلی به ویژه روستاییان از طریق سامانه تلفنی 1504 است .
این مقام مسئول خاطرنشان کرد:یگان حفاظت منابع طبیعی اقصی نقاط هرمزگان از جمله بندرلنگه برای جلوگیری از هرگونه تخلف و تصرف به اراضی ملی حتی در روزهای تعطیل نیز از آماده باش کامل برخوردار است.
شهرستان بندرلنگه در 240 کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.
7198/ 6048
خبرنگار: فاطمه حسینی ** انتشاردهنده: خلیل تنیده
* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید