خانه / دسته‌بندی نشده / دوره "فـست بــورس" برگزار می شود

دوره "فـست بــورس" برگزار می شود

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، دنیای اقتصاد کشور این روزها ثبات ندارد و این اتفاق باعث بر این شده تمایل مردم نسبت به راه های سرمایه گذاری سنتی (خرید ملک، طلا، ارز و….) کمتر شود و دنبال راه مطمئن باشند. یکی از راه های سرمایه گذاری که این روزها در بین مردم پررنگ‌تر شده است، سرمایه گذاری در بازار بورس است. بازار بورس به دلیل اینکه طبق علم اقتصاد جلو می رود، توانسته اطمینان مردم‌ را جلب کند.
بنابراین این راه، نیازمند  علم‌ و سواد تخصصی  بورس است، که برگزاری این‌ دوره یادگیری بورس در زمان کوتاه، مفاهیم و اطلاعات مورد نیاز درباره این نوع سرمایه گذاری را در اختیار مخاطب قرار می دهد..

“تحلیل بنیادی مقدماتی”، “تحلیل بنیادی پیشرفته”، “آشنایی با تابلوخوانی”، “تابلو خوانی پیشرفته(فیلترنویسی)”، “تحلیل صنایع” و “تحلیل کاربردی” از جمله مباحث و سرفصل های دوره فست بورس است که توسط مدرسان این بازار، آموزش داده می شود.

دوره آموزش فست بورس، از ۱۱ شهریورماه ۹۹ الی ۱۳ مهر، روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۱۵ الی ۱۹ کلاس برگزار می شود و روزهای پنج شنبه ساعت ۱۵ الی ۱۷ رفع اشکال انجام می شود همچنین برای برندگان مسابقات تحلیل و بررسی بورسی حین دوره جوایزی نفیس اهدا خواهد شد.

علاقمندان جهت ثبت‌نام و ارائه کامل توضیحات می توانند به لینک https://cutt.ly/FastBourse مراجعه کنند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید