خانه / اخبار اجتماعی / دنبال منابع مالی پایدار برای طرح تحول سلامت هستیم

دنبال منابع مالی پایدار برای طرح تحول سلامت هستیمبه گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا سید حسن هاشمی روز سه شنبه در حاشیه آیین معارفه و تودیع رئیس کل جدید و قدیم سازمان نظام پزشکی در جمع خبرنگاران افزود: یکی از اولویت های وزارت بهداشت در چهار ساله دوم دوره فعالیت ،ارتقاء و تقویت طرح تحول سلامت است .
وی با بیان اینکه می خواهیم تولیت این طرح را یکپارچه کنیم ،اظهارداشت : از این پراکندگی موجود می خواهیم به یک فرماندهی واحد ،آن طور که در سیاست های کلی نظام سلامت آمده است برسیم .
هاشمی افزود: همچنین با استقرار کامل نیرو های جدیدو قدیم در وزارتخانه و دانشگاه ها با انرژی مضاعفی برنامه وزارت بهداشت را انجام خواهیم داد .
وزیر بهداشت تصریح کرد: به طور یقین کارنامه چهار ساله دوم پر بارتر از چهارساله اول خواهد بود که امیدواریم این موضوع محقق شود و موجب رضایت بیشتر مردم شود .
وی در ادامه در باره سازمان نظام پزشکی و آغاز به کار رئیس کل جدید این سازمان نیز گفت : افتخار داریم که یکی از مفاخر جامعه پزشکی مورد اعتماد و وثوق پزشکان (دکتر ایرج فاضل ) در این سمت منصوب شده است که امیدواریم شاهد تحولات در عرصه نظام پزشکی درآینده باشیم .
وزیر بهداشت افزود: به طور قطع دکتر فاضل در دوره مدیریت خود از حقوق مردم و جامعه پزشکی بیش از پیش دفاع خواهد کرد ،البته دولت در همه بخش ها مرتبط با نظام سلامت در کنار انجمن های علمی ،جامعه پزشکی و سازمان نظام پزشکی خواهد بود .
در آیین معارفه و تودیع رئیس کل جدید و قدیم سازمان نظام پزشکی علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی، سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت، سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، علی نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، فرهادی وزیر سابق علوم و اعضای هیات مدیره سازمان نظام پزشکی حضور داشتند .
اجتمام ** ٧٢٦٨ **2181**1418
خبرنگار: مهناز بیرانوند **ناشر: مریم برزآبادی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaejانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید