خانه / اخبار اجتماعی / دستگیری سرایداری که سارق از آب درآمد

دستگیری سرایداری که سارق از آب درآمدسرهنگ محمد کریم بیات روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در شهرستان ساوجبلاغ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در بررسی های اولیه از صحنه جرم و اظهارات صاحب خانه ، محرز شد که سرقت توسط افراد ساکن در منزل انجام شده است.
بیات گفت: در تحقیقات تکمیلی پلیس، مشخص شد که صاحب خانه به تازگی زنی را تحت عنوان سرایدار جهت رسیدگی به امور منزل استخدام کرده است .
وی اظهار داشت : نامبرده دربازجویی های اولیه ماموران منکر هرگونه سرقت شد اما در مواجه با مدارک و شواهد موجود لب به اعتراف گشوده و اقرار کرد که در غیاب شاکی و با همدستی یک نفر دیگر اقدام به سرقت اموال منزل کرده اند و سپس اموال مورد نظر به یکی از شهر های شمالی منتقل شده است .
وی افزود : متهم در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و اموال سرقتی با ارزشی بالغ بر ٢ میلیارد ریال را به صاحبش برگرداندند .
جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز در پایان با بیان این که هر دو متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
٢٠٩٨/1535خبرنگار : مریم صوفی**انتشار دهنده:داریوش غفاریانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید