خانه / اجتماعی / دریادار سیاری: باید در مرزهای زمینی و دریایی با اقتدار حضور داشته باشیم

دریادار سیاری: باید در مرزهای زمینی و دریایی با اقتدار حضور داشته باشیمبه گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری روز شنبه در مراسم تحلیف سومین دوره رزم مقدماتی دانش پژوهان ارتش جمهوری اسلامی که صبح امروز در مرکز آموزش درجه داری جوادالائمه برگزار شد، ضمن تبریک پایان دوره رزم مقدماتی به درجه داران جوان آجا، افزود: شما امروز رسما به صف مجاهدان ارتش جمهوری اسلامی پیوستید که جای افتخار دارد.
وی افزود: امروز شما جوانان جا پای مردان بزرگ و با اراده ای گذاشته اید که هشت سال دفاع مقدس را با موفقیت پشت سر گذاشتند و در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند.
امیر دریادار سیاری با اشاره به وظایف و ماموریت های ارتش جمهوری اسلامی تصریح کرد: طبق ماموریت هایی که برای ارتش کشور در نظر گرفته شده است، دفاع از تمامیت ارضی و حفظ و صیانت از استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی بر عهده تک تک ما است.
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از بهمن 57 تاکنون با توطئه های مختلف بدنبال تضعیف و لطمه زدن به ایران اسلامی بودند، که با حضور جوانان برومند و مومنی چون شما نتوانستند هیچگونه خدشه ای را به نظام و کشورمان وارد کنند.
وی با بر شمردن ویژگیهایی که یک فرد نظامی باید داشته باشد، گفت: یک نظامی باید تکیه بر ایمان، اخلاص، خودباوری و شهادت طلبی داشته باشد.
امیر دریادار سیاری افزود: امروز دشمن با تمام امکاناتش را در جهت خدشه وارد نمودن بر ایمان شما جوانان بکار بسته، چون دشمن اطلاع دارند انسان بی ایمان قادر به جنگیدن نیست و خدارا شاکریم که ارتش ما امروز معنویت مدار و ایمان محور است‌.
وی افزود: دومین ویژگی دانش اندوزی است، از این رو باید به سمت تخصص و مهارت افزایی بروید چراکه امروز علم و دانش و تخصص بر فضای جنگ مسلط است. از این رو باید بر دانش خود بیفزاییم و در مرزهای تخصص و دانش حرکت کنیم، تا جایی که تجهیزات مورد نیاز خود را در داخل بسازیم.
وی سومین ویژگی را روحیه سلحشوری دانست و گفت: با روحیه سلحشوری می توان سختی ها را تحمل کرد و کارها را پیشبرد.
امیر دریادار سیاری در پایان با اشاره به اهمیت حفظ و حدت و روحیه برادری در سطح نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: وحدت کلید پیروزی است و همه در نیروهای مسلح اعم از ارتش سپاه نیروی انتظامی و بسیج دست به دست هم می دهیم تا نظام اسلامی را از گزند دشمنان حفظ کنیم.
اجتمام(1)**7029**9105
تنظیم: فرهاد شرف پور ** ناشر: مریم برزآبادیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید