خانه / اجتماعی / دختر انتقام جو پس از هک تلگرام نامزد سابقش دستگیر شد

دختر انتقام جو پس از هک تلگرام نامزد سابقش دستگیر شدبه گزارش عصر یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ علی اصغر افتخاری افزود: درپی مراجعه یکی از شهروندان مینابی مبنی بر دسترسی غیر مجاز به شبکه اجتماعی تلگرام، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: بنابر گفته های شاکی، فرد یا افراد ناشناس با دسترسی به پیام رسان تلگرام وی و هک آن، اقدام به تهدید خانواده و دوستانش و حتی اقدام به بارگذاری تصاویر شخصی و خانوادگی در گروه تلگرامی کرده است.
سرهنگ افتخاری ادامه داد: با کارهای فنی و تخصصی متهم به هویت خانم «م.ت» شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و به همراه ادله جرم به پلیس فتا منتقل شد.
رئیس پلیس فتای هرمزگان اظهار داشت: در بررسی هویت فرد شناسایی شده توسط شاکی، مشخص شد وی نامزد سابق شاکی است و به قصد انتقام جویی دست به این عمل زده است.
وی ادامه داد: متهم در بازجویی ابتدایی منکر بزه انتسابی بود ولی در نهایت اظهار داشت به مدت یک سال با شاکی نامزد بوده که در این مدت شاکی وی را به بهانه های مختلف از خود دور کرده و سرانجام از هم جدا شده اند.
این مسئول انتظامی توصیه کرد: شهروندان با انجام تنظیم های امنیتی شبکه‌های اجتماعی مختلف، ایمنی آنها را به بالاترین سطح ممکن برسانند تا افراد سودجو نتوانند وارد حریم خصوصی آنها شوند.
2094/7408
تنظیم کننده: هومن محمد کرمی * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید