خانه / اجتماعی / خروج از مرز مهران تنها با گذرنامه و روادید/آزاد شدن مرز شایعه است

خروج از مرز مهران تنها با گذرنامه و روادید/آزاد شدن مرز شایعه استبه گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی جمالی اظهار کرد: اخباری در چند روز باقیمانده تا اربعین حسینی مبنی بر تردد بدون روادید و گذرنامه و آزاد شدن مرز مهران در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که تکذیب می شود.
وی با اشاره به شایعاتی با مضمون رایزنی مسئولان لشکری و کشوری با مسئولان عراق و بازشدن مرز مهران در روزهای باقیمانده به اربعین، یادآور شد: این خبرها بی پایه و اساس بوده و خروج از مرز مهران فقط با گذرنامه و روادید امکان پذیر است.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی ایلام گفت: پلیس فتا با رصد شبانه روزی فضای سایبری با شایعه سازان و مخلان نظم و امنیت در فضای مجازی برخورد قانونی می کند.
سرهنگ جمالی به زائرانی که بدون روادید و گذرنامه در شهر مهران حضور دارند هشدار داد و افزود: از این افراد درخواست می شود به شهرهای خود بازگردند و فریب شایعه سازان فضای سایبری را نخورند.
به گزارش ایرنا، تا کنون بیش از 100 هزار نفر از زائران بدون گذرنانه و روادید توسط پلیس ایلام از مرز مهران به شهرهای خود بازگردانده شدند.
تردد زائران از مرز مهران از یک میلیون و 123 هزار نفر فراتر رفت
دریافت کننده: معصومه امیدی**انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
6032/6034انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید