خانه / اجتماعی / حوادث رانندگی در استان مرکزی چهار کشته و 9 مجروح به جا گذاشت

حوادث رانندگی در استان مرکزی چهار کشته و 9 مجروح به جا گذاشتسرهنگ ایرج کهریزی عصر شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این حوادث ساعاتی پیش بر اثر وقوع 2 حادثه رانندگی در محور جدید راهجرد – آشتیان و شازند – بروجرد به وقوع پیوست.
وی بیان کرد: حادثه رانندگی محور جدید راهجرد به آشتیان بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه خودروی وانت نیسان اتفاق افتاد که بر اثر آن راننده خودروی پراید به علت شدت جراحات وارد شده فوت و راننده وانت نیسان مجروح و به بیمارستان منتقل شد.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: علت این حادثه بر اساس نظر کارشناسان حاضر در صحنه انحراف به چپ خودروی وانت نیسان اعلام شده است.
سرهنگ کهریزی عنوان کرد: حادثه رانندگی محور ارتباطی شازند – بروجرد، روبروی روستای دوجفت بر اثر برخورد یک دستگاه پژو 405 با یک دستگاه تریلی و یک دستگاه مینی بوس اتفاق افتاد.
وی گفت: بر اثر این حادثه سه نفر از سرنشینان خودروی پژو 405 جان خود را از دست دادند و هشت نفر از سرنشینان مینی بوس به صورت سطحی مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی، علت وقوع این حادثه را انحراف به چپ خودروی 405 نسبت به تریلی و مینی بوس اعلام کرد.
از ابتدای امسال تاکنون بیش از 300 نفر بر اثر وقوع حوادث رانندگی درون و برون شهری در استان مرکزی جان خود را از دست داده اند.
3005/3075/خبرنگار: معصومه صفری *** انتشار دهنده: حسین مهدی زادهانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید