خانه / اجتماعی / حمایت از سرمایه گذاری و مقابله با مفاسد اقتصادی دو راهبرد دستگاه قضایی هرمزگان در رفع موانع تولید

حمایت از سرمایه گذاری و مقابله با مفاسد اقتصادی دو راهبرد دستگاه قضایی هرمزگان در رفع موانع تولیدبه گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام محمدصادق اکبری پنجشنبه در نخستین نشست ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی که با حضور مسئولان قضایی هرمزگان برگزار شد، اظهار داشت: دستگاه قضایی هرمزگان با دو رویکرد حمایت از سرمایه گذاری و مقابله با اخلالگران در نظام اقتصادی کشور راهبرد خود را به منظور تحقق اهداف پیش بینی شده در دستور العمل اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی طراحی و سازماندهی کرده است.
حجت الاسلام اکبری بیان داشت: امنیت سرمایه گذاری و حمایت از تولید کنندگان مهمترین رکن در تحقق استقلال اقتصادی و قطع وابستگی به بیگانگان است.
وی تصریح کرد: فساد و تخلفات اقتصادی نه تنها مانع از توسعه و پیشرفت پایدار خواهند شد بلکه رتبه و جایگاه کشور را از نظر سلامت اداری با تنزل مواجه می سازند و همچنین فضای مناسب برای فعالیت های سالم اقتصادی را مختل خواهند ساخت.
در ادامه این نشست اعضای ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در دستگاه قضایی استان هرمزگان گزارش و نقطه نظرات خود را در راستای تحقق و پیشبرد اهداف پیش بینی شده مطرح کردند.
7198/6048
خبرنگار: فاطمه حسینی * انتشار: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید