خانه / اجتماعی / تیم ارزیاب، جزئیات تنبیه بدنی دانش آموز بجنوردی را بررسی می کند

تیم ارزیاب، جزئیات تنبیه بدنی دانش آموز بجنوردی را بررسی می کندمحمود اسدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: هنوز گزارشی از این تیم به دست نرسیده است.
وی درباره وضعیت جسمانی دانش آموز گفت: در تماسی که با پزشک معالج داشتم، اعلام شد که حال دانش آموز خوب است و ساعاتی پس از پذیرش در بیمارستان و انجام اقدامات درمانی، شب گذشته مرخص شده است.
وی افزود: بر اساس اعلام پزشک، عکس برداری ها نیز مورد مهمی از آسیب دیدگی را نشان نداده است و چیزی سلامت دانش آموز را تهدید نمی کند.
وی خاطرنشان کرد: این حادثه، عصر دیروز در یکی از مدارس شهر بجنورد اتفاق افتاده است در آن، مدیر مدرسه متهم به تنبیه بدنی دانش آموز شده است.
اسدی گفت: البته در صحبتی که با مدیر مدرسه داشتم، وی مدعی شد که تنبیه بدنی در کار نبوده است و هیچ گونه تنبیه انجام نشده است.
وی افزود: اما آموزش و پرورش نمی تواند به ادعاهای مدیر مدرسه بسنده و استناد کند و از این رو تیمی ارزیابی حادثه را بر عهده گرفته اند.
مدیر آموزش و پرورش بجنورد با بیان اینکه تنبیه بدنی دانش آموز ممنوع است اظهار کرد: توصیه همیشگی ما به معلمان خودداری از تنبیه بدنی دانش آموزان است و این امر در دوره های ضمن خدمت نیز تاکید شده است اما به هر حال بعضا شاهد این موارد هستیم.
7185/ 6042 خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید