خانه / اجتماعی / تلاشگران کمک رسانی به آسیب دیدگان زلزله غرب کرمانشاه تجلیل شدند

تلاشگران کمک رسانی به آسیب دیدگان زلزله غرب کرمانشاه تجلیل شدندبه گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، خانه سرباز صلح ایران یک سازمان مردم نهاد است که در سال 1393 با همکاری تنی چند از فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس و حضور تعدادی از کهن سربازان دفاع مقدس ایجاد شد.
در این آیین که امروز سه شنبه همزمان با پنجم دیماه روز ایمنی و کاهش اثرات بلایای طبیعی برگزار شد از تلاشگران عرصه نوع دوستی و کمک رسانی به حادثه دیدگان زلزله اخیر شهرهای سرپل ذهاب و ازگله واقع در غرب کرمانشاه تجلیل شد.
در این مراسم همچنین جمعی از فعالان اجتماعی، مدیران دولتی و برخی از فرماندهان نیروهای مسلح که در رسیدگی به آلام مردم زلزله زده غرب کرمانشاه فعال بودند، حضور داشتند.
قدردانی از حس نوعدوستی و وطن پرستی قهرمانان، هنرمندان، مدیران دولتی، نیروهای مسلح، همه اقشار جامعه و فعالان اجتماعی که خدمات شایان توجهی در خصوص یاری رساندن به زلزله زدگان غرب کرمانشاه داشتن از اهداف برگزاری این مراسم تجلیل عنوان شده است.
در این مراسم امیر سرتیپ احمد دادبین فرمانده اسبق نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش، امیر سرتیپ دوم ستاد حمیدرضا سلمانی معاون اجرایی نیروی زمینی ارتش و جمعی از هنرمندان و ورزشکاران حضور داشتند.
اجتمام**3377 **1569
خبرنگار: فرهاد شرف پور ** انتشار: علی حبیبی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
irnaej@
https://t.me/irnaejانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید