خانه / اجتماعی / تسلیت استاندار خراسان رضوی به مناسبت جان باختن تعدادی از کوهنوردان این استان در ارتفاعات اشترانکوه

تسلیت استاندار خراسان رضوی به مناسبت جان باختن تعدادی از کوهنوردان این استان در ارتفاعات اشترانکوهبه گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در پیام علیرضا رشیدیان آمده است: حادثه دلخراش سقوط بهمن در منطقه اشترانکوه استان لرستان که موجب از دست دادن تنی چند از کوهنوردان عزیز خراسانی و لرستانی شد موجب تاثر مردم استان و کشور شد.
این پیام می افزاید: به نمایندگی از دولت و مردم، این ضایعه دردناک را به جامعه ورزش و جوانان استان، هیات کوهنوردی و خانواده ها و بازماندگان این کوهنوردان که از قهرمانان حوزه کوهنوردی خراسان رضوی و از فعالان بخش امداد کوهستان و همکار با هلال احمر در بحران ها بودند تسلیت گفته و برای مصدومان این واقعه دلخراش نیز از جوار امام مهربانی ها شفای عاجل آرزومندم.
استاندار خراسان رضوی در این پیام برای جانباختگان این حادثه، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان آنان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند مسئلت نموده است.
تیم 14 نفره کوهنوردی از مشهد و یک کوهنورد راهنما از شهرستان الیگودرز روز پنجشنبه 16 آذر هنگام بازگشت از ارتفاعات اشترانکوه استان لرستان به علت برف و کولاک شدید دچار حادثه شدند.
در این حادثه هشت نفر شامل هفت نفر از کوهنوردان خراسانی و یک کوهنورد محلی به عنوان راهنما جان خود را از دست دادند که اجساد آنها پیدا شده و یک نفر از کوهنوردان خراسانی نیز هنوز مفقود است که جستجو برای پیدا کردن وی ادامه دارد.
خبرنگار: فاطمه یوسفی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم
1906 / 6053انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید