خانه / اجتماعی / تاکیداستاندارگیلان برتسریع عملیات جستجو ونجات شناور غرق شده در انزلی

تاکیداستاندارگیلان برتسریع عملیات جستجو ونجات شناور غرق شده در انزلیبه گزارش خبرنگار ایرنا ، مصطفی سالاری روز جمعه در حاشیه برگزاری جلسه اضطراری پیگیری وضعیت شناور غرق شده در خزر در جمع خبرنگاران در بندرانزلی اظهار کرد: این حادثه حدود ساعت 10 صبح رخ داده و پرسنل بنادر و دریانوردی با استفاده از تجهیزات در اختیار و با همکاری مدیریت بحران استان فعالیت خود را برای جستجو و نجات دریایی آغاز کرده اند.
وی افزود: با وجود هماهنگی های لازم شده برای اعزام بالگرد ، متاسفانه به دلیل شرایط بد جوی امکان پرواز وجود نداشت و در صورت مساعد بودن شرایط عملیات جستجو و نجات هوایی هم انجام خواهد شد.
سالاری خاطر نشان کرد : تمامی اقدامات لازم جهت نجات چهار سرنشین غرق شده در حال انجام است و تیم امداد و نجات بنادر و دریانوردی و غواصان نیروی دریایی در محدوده مد نظر مشغول جستجو هستند.
وی تاکید کرد: دستورات لازم برای تسریع عملیات یافتن خدمه این شناور و نجات آنان صادر شده و امیدواریم در نهایت نتیجه خوبی بگیریم و خدمه این شناور را زنده پیدا کنیم .
به گزارش خبرنگار ایرنا، یک شناور خدماتی صیادی فعال در مجموعه پرورش ماهی در قفس در محدوده حاجی بکنده ، صبح امروز (جمعه)در امواج خروشان خزر غرق شد.
شناور گسپرل gasperlفعال در حوزه پرورش ماهی در قفس متعلق به شرکت آبزی اکسیر کوثر بنیاد شهید فعال در زمینه خدمات صیادی زیر نظر شیلات بود که چهار سرنشین داشته که دو سرنشین آن هندی و دو سرنشین بومی بودند .
از وضعیت خدمه شناور حادثه دیده هیچ خبری نیست و امدادگران خدمات دریایی بنادر و دریانوردی در حال جستجو هستند.
خبرنگار: رضا اکبری**انتشار دهنده: بابایی
7471 /6030انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید