خانه / اجتماعی / بهره مندی افزون بر هفت هزار نفر از خدمات بیمارستان صحرایی سپاه در گمیشان

بهره مندی افزون بر هفت هزار نفر از خدمات بیمارستان صحرایی سپاه در گمیشانبه گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری؛ امیرشیر توماج اظهار کرد: بیمارستان صحرایی از هفت تا 9 آذر در محل سالن ورزشی حجاب شهر گمیش تپه فعال بود.
به گفته او در این بیمارستان، پزشکان عمومی، متخصص چشم و بینایی سنجی، اعصاب و روان، داخلی اعصاب، اطفال، داخلی، روانشناس، زنان و زایمان، جراح عمومی، ارتوپدی، قلب، عفونی، اورولوژی، دندانپزشکی، پوست و فوق ریه حضور داشتند و خدمات خود را به اهالی گمیشان ارائه دادند.
وی افزود: علاوه بر این خدمات دارویی و آزمایشگاهی هم توسط بیمارستان صحرایی به بیماران ارایه شد.
توماج با قدردانی از فعالیت های ارزنده و ماندگار دستگاه ها به ویژه ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت و درمان گمیشان خاطرنشان کرد: استقرار بیمارستان صحرایی در این شهرستان اقدامی ماندگار و ارزشمند و از جمله برنامه های ویژه هفته بسیج و وحدت در سطح منطقه بوده است.
فرماندار گمیشان همچنین استقرار بیمارستان صحرایی در این گمیشان را در واقع تمرین بحران و حفظ آمادگی، ایجاد و تقویت روحیه ایثار و نوع دوستی بین کادرهای پزشکی و دسترسی آسان و کم هزینه مردم به خدمات پزشکی برشمرد.
شهرستان گمیشان طبق سرشماری نفوس و مسکن سال 95 افزون بر 61 هزار و 767 نفر جمعیت دارد و اقتصاد ساکنان آن برپایه کشاورزی، دامپروری و صیادی استوار است.
6204/2729
*تنظیم: علی اصغر تیموریانانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید