خانه / اجتماعی / بسیج دانشجویی نیازمند یک رویکرد جدید است

بسیج دانشجویی نیازمند یک رویکرد جدید استبه گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، سردار پاسدار غلامحسین غیب پرور روز شنبه در مراسم تکریم و معارفه مسوول جدید بسیج دانشجویی که در مجتمع فرهنگی وهنری 13 ابان ( لانه جاسوسی ) و با حضور مسوولان دانشجویی و دانشگاه ها برگزار شد، افزود: بسیج دانشجویی در این رویکرد جدید باید با حوزه های علیمه، طلاب و جنبش دانشجویی همراه باشد و حرکت های خود را تقویت کند.
وی گفت: بسیج پاسدار انقلاب اسلامی است و بسیج دانشجویی با یک جمعیت پنج میلیونی و با در اختیار داشتن 2500 مرکز آموزش عالی، وظیفه سنگینی در انقلاب اسلامی دارد.
غیب پرور افزود: بسیج دانشجویی نباید سیاست زده باشد بلکه باید در ابعاد اجتماعی و همچنین در خدمت رسانی به آحاد مختلف مردم پیشگام باشد.
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج دانشجویی باید در راستای جبهه انقلاب و با زبان امید با مردم حرف بزند.
وی افزود: موفقیت بسیج دانشجویی موفقیت همه بسیج و موفقیت نظام اسلامی است.
وی با اشاره به حماسه 9 دی اظهار کرد : 9 دی از جمله موفقیت هایی بود که در نظام اسلامی رقم خورد و باید ضمن پاسداشت خلق این حماسه، آن را به فراموشی نسپاریم.
رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: دشمن در فتنه 88 اصل نظام اسلامی را هدف گرفته بود و می خواست ماهیت نظام اسلامی را ساقط کند.
وی گفت: این انقلاب با آزادی بسته شده است و هزینه های کمی برای آن داده نشده است.
غیب پرور با بیان اینکه اکنون در هر جای انقلاب نیازی باشد مردم پای کار حاضر خواهد شد، افزود: این انقلاب را در فتنه 88، خدا را نجات داد و حماسه 9 دی را مردم خلق کرده اند.
به گزارش ایرنا، ر این مراسم ضمن قدردانی از داود گودرزی، پاسدار محمد جواد نیک روش به عنوان مسوول جدید سازمان بسیج دانشجویی حکم خود را از سوی رییس سازمان بسیج مستضعفین دریافت کرد.
فراهنگ ** 1085** 1417** خبرنگار: سید مهدی حسینی * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید