خانه / دسته‌بندی نشده / برگزاری چهارمین دوره مسابقه "ارائه ناب"

برگزاری چهارمین دوره مسابقه "ارائه ناب"

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، یکی از الزامات یک تحقیق و پژوهش خوب علاوه بر موضوع و محتوا، نحوه ارائه مناسب آن به مخاطبان است. بر این اساس و با هدف به چالش کشیدن و ارتقاء قدرت بیان و توانایی ارائه دانشجویان، انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه گیلان درصدد برگزاری مسابقه‌ای برآمد که به این امر کمک کند.

تمام دانشجویان سراسر کشور می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و برای این کار باید موضوع انتخاب شده خود را در قالب یک فیلم ضبط شده حداکثر 10 دقیقه‌ای با فرمت MP4 ارسال کند.

فیلم‌های ارسال شده توسط هیات داوران بر اساس معیارهایی مانند مهارت و تسلط، قابل فهم بودن برای مخاطب، خلاقیت در ارائه، کیفیت اسلایدها و سطح علمی داوری می‌شوند.

 علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه تا 15 شهریور فرصت دارند فیلم، اسلاید و چکیده ارائه خود را ارسال کنند. اسامی برگزیدگان مرحله مقدماتی 22 شهریور اعلام می‌شود و مرحله دوم مسابقه به صورت آنلاین در  30 شهریور برگزار و نفرات برتر نیز در 5 مهرماه اعلام می‌شوند که به آن‌ها جوایزی نیز تعلق خواهد گرفت.

اولین دوره مسابقات ارائه ناب اردیبهشت 96 توسط انجمن علمی مهندسی صنایع در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه گیلان برگزار شد که مخاطبان از آن استقبال خوبی کردند. از این رو تداوم برگزاری آن در سال‌های بعدی نیز حفظ شد و امسال به خاطر شرایط بیماری کرونا، این مسابقه به صورت مجازی و برخط (online) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر با آی دی روابط عمومی انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه گیلان @GuilanIE_admin در ارتباط باشند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید