خانه / دسته‌بندی نشده / برنامه‌های بخش نمایشگاهی جشنواره فرهنگ تشریح شد

برنامه‌های بخش نمایشگاهی جشنواره فرهنگ تشریح شد

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، امین صادقی، دبیر شورای مدیریت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران و دبیر علمی جشنواره در تشریح  برنامه‌های بخش نمایشگاهی جشنواره فرهنگ، برگزاری چهارمین دوره مسابقات ترویجی UT-TED، دومین نمایشگاه علم در قاب هنر و یادمان روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه را از برنامه های این بخش دانست.در این نشست دکتر محمدعلی زارع چاهوکی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران نیز نحوه شرکت تشکل‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه در بخش رقابتی دومین جشنواره فرهنگ را تشریح کرد.


وی در ادامه امکانات و نحوه بارگذاری آثار در سامانه جشنواره فرهنگ را معرفی کرد و با بیان این که فعالان دانشجویی دانشگاه، برگزار کننده اصلی این جشنواره هستند، تاکید کرد: تلاش می کنیم تسهیل گر و بسترساز برای اجرای برنامه های خلاقانه و نوآورانه تشکل های دانشجویی باشیم.در ادامه فعالان دانشجویی به ارائه ایده‌ها و نظراتشان در زمینه این جشنواره پرداختند.


دومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران، ۱۹ تا ۲۲ آبان ۱۳۹۸ در دانشگاه تهران برگزار می شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سامانه جشنواره به نشانی culfest.ut.ac.ir مراجعه کنند.انتهای پیام

پاسخی بگذارید