خانه / اجتماعی / بازدید فرمانده کل ارتش از پایگاه شکاری وحدتی و پدافند هوایی دزفول

بازدید فرمانده کل ارتش از پایگاه شکاری وحدتی و پدافند هوایی دزفولبه گزارش پنجشنبه شب ایرنا از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرلشکر موسوی در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول ضمن حضور در یادمان شهدا با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.
فرمانده کل ارتش همچنین از قسمت های مختلف پایگاه چهارم شکاری نیروی هوایی از جمله گردان های پروازی، گردان نگهداری و بازآماد، گردان قرارگاه سربازی بازدید و با کارکنان پایور و وظیفه این یکان دیدار کرد.
در این بازدید که سرتیپ خلبان نصیرزاده جانشین نیروی هوایی، فرمانده کل ارتش را همراهی می کرد؛ سرلشکر موسوی با اشاره به نقش موثر این پایگاه در سالهای دفاع مقدس و رشادت خلبانان و کارکنان فنی و همچنین پدافند هوایی در دفاع از حریم جمهوری اسلامی ضمن تبیین و تشریح تهدیدات، حفظ آمادگی دفاعی و رزمی در هر شرایط و ضرورت هم افزایی و افزایش بهره وری را یادآور شد.
فرمانده کل ارتش همچنین با حضور در منطقه پدافند هوایی دزفول از سایت ها و سامانه های موشکی هاگ، شاهین و مرصاد بازدید کرد.
در این بخش از بازدید که امیر سرتیپ اسماعیلی، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)، فرمانده کل ارتش را همراهی می کرد؛ سرلشکر موسوی از سامانه های این منطقه پدافندی بازدید و از نزدیک آمادگی یکان ها را مورد ارزیابی قرار داد.
اجرای بازی جنگ و تمرین چگونگی مقابله با سناریوهای مختلف تهدید بخش دیگری از برنامه های این بازدید بود.
فرمانده کل ارتش همچنین طی دیدار با کارکنان پایور و وظیفه منطقه هوایی دزفول و بررسی وضعیت معیشتی و خدمتی، بر هوشیاری و آمادگی هرچه بیشتر تاکید کرد.
در این بازدید دو روزه از آمادگی های روحی و رزمی پایگاه هوایی وحدتی و منطقه پدافند هوایی دزفول، امیر سرتیپ خرم طوسی و امیر سرتیپ دوم سیفی از مشاوران عالی فرماندهی کل ارتش، امیر سرلشکر موسوی را همراهی کردند.
شبس*1613*انشار دهنده: عبدالله غفاریانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید