خانه / اخبار اجتماعی / ایران به نمایشگاه بین‌المللی خدمات پزشکی عمان می رود

ایران به نمایشگاه بین‌المللی خدمات پزشکی عمان می رود



به گزارش ایرنا، هفتمین نمایشگاه و همایش بین‌المللی تجهیزات و خدمات پزشکی عمان از شانزدهم تا بیستم مهرماه امسال در شهر مسقط برگزار می شود.
آنگونه که مدیرکل دفتر توسعه خدمات و محصولات دانش بنیان سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد این رویداد با حضور 120 شرکت از 18 کشور مانند آلمان، هند، ترکیه، هلند، چین، اسپانیا، تایلند، سوئیس و… برگزار می‌ شود.
به نوشته تارنمای سازمان توسعه تجارت ایران، «محمود اسکندری» گفت: با هدف توسعه روابط تجاری در زمینه گردشگری سلامت، با همکاری شرکت راه ابریشم دریایی، هیات تجاری و بازاریابی ایران به شهر مسقط اعزام می شود.
به گفته وی، این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی‌های ایران در زمینه‌های مختلف مانند تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، تجهیزات آزمایشگاهی، محصولات دارویی و داروسازی، خدمات مشاوره‌ای، طب سنتی و …. است.
همایش پزشکی و سلامت عمان با چشم انداز سال 2050 دولت همتراز و همسو بوده و هدف آن پرداختن به چالش ها و همچنین مباحثه برای بهبود بخش پزشکی است.
این نمایشگاه، تنها نمایشگاه عمان به شمار می رود که شرکت جهانی صنعت نمایشگاهی آن را تایید و گواهی کرده است.
این نمایشگاه همه جنبه های صنعت پزشکی و سلامت را دربرمی گیرد که از سال 2009 میلادی کار خود را آغاز کرد و در سال 2013 توانست گواهی «یو.اف.آی» (UFI) را دریافت کند.
به گزارش ایرنا، این گواهی به منزله تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی است.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
@IRNAeco
https://t.me/irnaeco
اقتصام*3065 *1961* تنظیم: محمد ملک دار* انتشار: مریم مسعود



انتهای پیام /*










پاسخی بگذارید