خانه / اجتماعی / امام جمعه مهریز رسیدگی به مشکلات رانندگان شهرستان را خواستار شد

امام جمعه مهریز رسیدگی به مشکلات رانندگان شهرستان را خواستار شدحجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی شامگاه شنبه در دیدار جمعی از رانندگان مهریز با قدردانی از فعالیت آنها در عرصه حمل و نقل و اینکه رسیدگی به مشکلات وظیفه مهم مسوولان است، افزود: حمل و نقل از بخش های زیر بنایی اقتصادی هر جامعه است.
وی ادامه داد: رابطه میان بازار تولید و مصرف به عهده قشر سخت کوش و گمنام رانندگانی است که در شرایط مختلف برای خدمت به مردم و جامعه اسلامی از هیچ کوششی در حوزه خود دریغ نمی کنند.
امام جمعه مهریز به مطالبات رانندگان شهرستان اشاره کرد و گفت: یکی از تقاضاهای مکرر رانندگان آنها این است که برخی کارخانه ها و معادن شهرستان از وسایل آنها برای حمل بار استفاده نمی کنند.
محی الدینی با بیان اینکه هم اکنون این موضوع در شهرستان به صورت دقیق و کامل اجرایی نمی شود، اظهار کرد: قطعا در انتقال بار و عرضه به بازار باید رانندگان مهریز در اولویت باشند.
امام جمعه مهریز یادآور شد: در این خصوص تاکنون رانندگان زیادی با مراجعه به مسوولان برای حل موضوع همکاری آنها را خواستار شدند که امیدواریم با جدیت رسیدگی شود.
محی الدینی اظهار کرد: مهریز از لحاظ تعداد راننده و کامیون در استان یزد جزو شهرستات های پیشگام است که باید حق و حقوق آنها به نحو شایسته ای رسیدگی و محقق شود.
در این دیدار تعدادی از رانندگان از اینکه حمل بار شهرستان به سایر مناطق کشور توسط افراد غیر بومی انجام می گیرد، انتقاد کردند و رسیدگی جدی مسوولان و امام جمعه را خواستار شدند.
مهریز افزون بر یک هزار و 500 راننده دارد، انجمن کامیونداران شهرستان 600 عضو دارد که در یکسال اخیر بارها این افراد با مراجعه به مسوولان استان یزد و شهرستان رسیدگی به مطالبات خود و به خصوص تعیین تکلیف در خصوص جابه جایی بار به مناطق مختلف کشور را خواستار شدند.
در مهریز انواع معادن ، شرکت ها و کارخانه های زیادی وجود دارد که برای جابه جایی بار و انتقال تولیدهای خود به کامیون نیاز دارند.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
7541/ 2047/ خبرنگار:ندا سبحان زاده**انتشار: عباسقلی اشکورجیریانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید