خانه / اجتماعی / اعزام مشمولان فوق دیپلم و پایین تر گیلان به مراکز آموزشی در 19 آذرماه

اعزام مشمولان فوق دیپلم و پایین تر گیلان به مراکز آموزشی در 19 آذرماهبه گزارش روز جمعه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا سرهنگ سیدحسین صدرممتاز گفت: مشمولان زیر دیپلم، دیپلم و فوق دیپلم که موعد اعزامشان روز یکشنبه 19 آذرماه جاری می باشد، باید برای اعزام به مراکز آموزشی رأس ساعت هفت صبح تاریخ یادشده در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان واقع در بلوار خلیج فارس، کیلومتر سه جاده رشت به تهران، جنب راهنمایی و رانندگی حضور داشته باشند.
وی در تشریح ماده 58 قانون وظیفه عمومی اصلاحی 22 آبان ماه سال 1390 افزود: طبق این قانون برای مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان تا سه ماه باشد، سه ماه اضافه خدمت و مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیشتر از سه ماه باشد، شش ماه اضافه خدمت لحاظ خواهد شد.
سرهنگ صدرممتاز اظهار داشت: مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیش از یک سال باشد، علاوه بر شش ماه اضافه خدمت، فراری محسوب شده و به مراجع قضایی معرفی می شوند.
وی با یادآوری اینکه مشمولان با هزینه سازمان وظیفه عمومی ناجا به مراکز آموزشی نیروهای مسلح اعزام می شوند، گفت: در اجرای دستورالعمل صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا، سربازان متاهل بعد از سپری کردن دوره آموزش رزم مقدماتی، ادامه خدمت خود را در استان محل سکونت سپری می کنند.
2007انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید