خانه / اجتماعی / اعتبار سال آینده مصوبات دولت در استان به خوبی پیش بینی شده است

اعتبار سال آینده مصوبات دولت در استان به خوبی پیش بینی شده استبه گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی شامگاه چهارشنبه در حاشیه نشست بررسی مصوبات هیات دولت در استانداری جمع خبرنگاران اظهار کرد: این جلسات به صورت مستمر و ماهانه به منظور سرعت بخشیدن به اجرای مصوبات هیات دولت برگزار شده و تاکنون نتایج خوبی را به دنبال داشته است.
وی افزود: بحث آب و فاضلاب، احیای کارون ،وضعیت برق، رسیدگی به کانون‌های ریزگرد و فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری از جمله مصوبات مهم دولت بوده که در هشت ماه گذشته اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است.
استاندار خوزستان ادامه داد: خوشبختانه در روزهای گذشته رئیس جمهوری دستور اقدام فوری برای تامین آب فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری را صادر کرده و امید است که این طرح نیز به زودی به سرانجام برسد.
وی بیان کرد: در حال حاضر پیشرفت کار در حوزه های مختلف خوب بوده اما در این میان اختلافات نظرهایی بین دستگاه‌های مختلف وجود دارد که در این جلسات سعی داریم ، این اختلافات را برطرف ساخته و به پروژه ها سرعت بیشتری ببخشیم.
شریعتی تصریح کرد: اگرچه روند کار متناسب با حجم مصوبات نیست اما تاکنون از اقدامات صورت گرفته رضایت داشته و به دنبال اجرای راهکارهای مناسب برای سرعت بخشیدن به این مصوبات هستیم.
استاندار خوزستان تصریح کرد: اعتبار مصوبه 230 هزار میلیارد ریالی هیات دولت در حوزه های مختلف شامل آب و فاضلاب استان، احیای رودخانه کارون ،وضعیت برق استان، رسیدگی به کانون‌های ریزگرد و فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری برای سال آینده نیز پیش‌بینی شده است.
/6002/7152 خبرنگار: محمدرضاخبازان**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید