خانه / اجتماعی / اظهارات ترامپ موضع‌گیری یک نظام ستمگرعلیه ایران وسپاه بود

اظهارات ترامپ موضع‌گیری یک نظام ستمگرعلیه ایران وسپاه بود



به گزارش روز دوشنبه ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی درگفت وگو با خبرنگاران دربسیج اظهارکرد: سخنرانی ترامپ یک پیروزی بزرگ برای نظام اسلامی محسوب و موجب انزوای دولت سلطه طلب امریکا تلقی می شود.
وی در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهوری امریکا علیه جمهوری اسلامی و به ویژه سپاه پاسداران عنوان کرد: موضوع سخنرانی رئیس جمهوری امریکا نباید به عنوان موضع‎گیری یک فرد تلقی شود.
وی با بیان این که سخنان رییس جمهور امریکا باید در میان ملت بزرگ و انقلابی ایران این موضع‎گیری را یک سیاست سلطه طلبانه یک نظام ستمگر معرفی کرد و این اشتباه بزرگی که امروز در برخی از رسانه‎ها صورت می گیرد ادامه داد:« این نوع مواضع غیرمنطقی وغیرعقلانی را موضع‎گیری یک فرد معرفی می‎کنند و می‎گویند که ترامپ دیوانه است اما این نظام و سیستم مشکلی ندارد».
حجت‌الاسلام تویسرکانی تصریح کرد: ترامپ یک شخص نیست بلکه برند یک نظام و سیستم استکباری است که همیشه در طول تاریخ انقلاب اسلامی و حتی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی علیه ملت ایران اقدام کردند و فهرست سیاهی از تلاش‎های امریکایی‎ها علیه ملت ایران موجود است، به خاطر همین مسئله نیز سخنرانی ترامپ در داخل ایران طرفداری پیدا نکرد و در خارج از ایران نیز غیر از منافقین و رژیم صهیونیستی و سیستم منحط و پوسیده آل سعود کسی از این سخنرانی حمایت نکرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: درحقیقت این سخنرانی یک پیروزی بزرگ برای انقلاب اسلامی تلقی می شود که موجب انزوای این دولت مستکبر و معرفی نمودن انقلاب اسلامی به عنوان یک گفتمان برتر در میان گفتمان های رایج جهان تلقی می شود.
اجتمام / 1095 /1724
خبرنگار * رضائی مجد **انتشار: حسین فتح الهی



انتهای پیام /*










پاسخی بگذارید