خانه / اجتماعی / استکبار ستیزی اولویت شعار محوری بسیج دانش آموزی در جزیره کیش

استکبار ستیزی اولویت شعار محوری بسیج دانش آموزی در جزیره کیشبه گزارش ایرنا سرگرد ابراهیم خادمی زاده روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: بسیج دانش آموزی شهید حسین فهمیده را افتخار و الگوی رفتار استکبار ستیز خود می داند.
وی اظهار کرد: برنامه های گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی با رویکرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تدوین شده و دانش آموزان جزیره کیش در رساندن این پیام جوانان و نوجوانان کشور به گوش مستکبران مصمم هستند.
سرگرد خادمی زاده گفت: آموزش و آگاهی دانش آموزان از خطرات و آسیب های مواد مخدر از دیگر اهداف برنامه های بسیج دانش آموزی است.
وی یاد آور شد: جنگ نرم دشمن در بستر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی امروز به اوج خود رسیده و تلاش شده که بخشی از برنامه های هفته بسیج دانش آموزی به آموزش دانش آموزان و آگاه سازی آنها معطوف شود.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه جزیره کیش خلاقیت و نوآوری ، بصیرت و ولایتمداری و انتظار و عدالت خواهی را از دیگر رویکردهای برنامه بسیج دانش آموزی در این هفته برشمرد.
جزیره مرجانی و گردشگری کیش با حدود 40 هزار نفر جمعیت و 90 کیلومتر مربع وسعت در آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس در محدوده استان هرمزگان واقع شده است.
هفته گرامیداشت بسیج دانش آموزی تا پایان هفته جاری می باشد.
6993*تنظیم و انتشار: اکبر بهاروندانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید