خانه / اجتماعی / استاندار ایلام: اقامه نماز موجب ارتقا شخصیت می شود

استاندار ایلام: اقامه نماز موجب ارتقا شخصیت می شودبه گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه در اجلاس استانی نماز با موضوع نماز و فضای مجازی در مجتمع امور تربیتی ایلام با بیان اینکه نماز و تمامی حرکاتی که انسان در آن باید انجام بدهد سرشار از راز و اسرار است افزود: نیت انسان در نماز به معنای جهت گیری تفکر انسانی به سوی اهداف روشن و تعظیم در رکوع و سجود در واقع شکستن غرور و تکبر انسان است.
وی ادامه داد: اقامه نماز سعادت دنیوی و اخروی فرد را تضمین و هرچه فرد در زندگی حاصل کند نتیجه نماز و توجه به این فریضه الهی است.
استاندار ایلام تاکید کرد: نماز در واقع درس عملی برای زندگی سعادتمند و توشه آخرتی است که هر مسلمانی باید آنرا بجا بیاورد.
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام نیز در این اجلاس گفت: به همت سپاه تاکنون 128مسجد در مناطق مختلف استان احداث و اکنون مورد استفاده مردم قرار دارد.
سردار سید صادق حسینی بیان کرد: علاوه بر این در تکمیل و ساخت 50مسجد استان نیز همکاری شده و 25خانه عالم برای استقرار مبلغان دینی ساخته شده است.
وی با یبان اینکه به همت سپاه پاسداران اکنون عملیات ساخت 80مسجد در استان در دست اجراست گفت: 53 مسجد و 26خانه عالم دیگر نیز در ِآنده احداث خواهد شد.
در پایان این اجلاس از مدیران 14دستگاه اجرایی استان از جمله بهزیستی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمل و نقل و پایانه ها، اداره کل زندان ها به عنوان دستگاه برتر حوزه نماز تجلیل شد.
خبرنگار: آزاده خرم***انتشار دهنده :شهریار حیدری فر
7171/6034انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید