خانه / اجتماعی / اخبار 8 تا 8 پنجشنبه، 16 آذر در آذربایجان غربی

اخبار 8 تا 8 پنجشنبه، 16 آذر در آذربایجان غربی** کشف بیش از 12 کیلوگرم مواد مخدر در ارومیه
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: 12 کیلو و 500 گرم موادمخدر از نوع شیشه در ارومیه کشف و در این رابطه سه نفر متهم دستگیر شدند.

** صدور 20 مجوز احداث نیروگاه‌ های گازی در آذربایجان غربی
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: برای احداث 20 نیروگاه گازی در استان مجوز صادر شده که یک نیروگاه به به بهره برداری رسیده و سه نیروگاه نیز به زودی به بهره برداری می رسد.

** کشف 14.5 کیلوگرم تریاک و حشیش در ماکو
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: 12 کیلوگرم مواد مخدر تریاک و 2 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع حشیش در شهرستان ماکو کشف و در این رابطه 2 نفر متهم دستگیر شدند.

** پیکر پاک شهید مرزبانی در ارومیه تشییع شد
پیکر پاک شهید ‘استواردوم توحید ملک زاده’ که روز دوشنبه این هفته در تیراندازی تروریست ها در مرز آذربایجان غربی با ترکیه در شهرستان ماکو به شهادت رسیده بود، امروز /پنجشنبه/ در ارومیه تشییع شد.

** آغاز طرح زمستانی راهداری/ 800 راهدار برای اجرای طرح زمستانی در آذربایجان غربی آماده هستند
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به آغاز اجرای طرح زمستانی راهداری از روز گذشته / 15 ماه جاری/ گفت: 800 راهدار با استفاده از ماشین آلات سبک و سنگین آماده ارائه خدمت به شهروندان هستند.

** جاده های آذربایجان غربی با وجود تداوم بارش برف باز است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: با وجود بارش برف در اکثر نقاط و مسیرهای ارتباطی استان، جاده ها باز است و تردد از آنها جریان دارد.

8135 / 2093 ** خبر: شهین بیدادرس ** انتشار: صابر چهرقانیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید