خانه / اجتماعی / اجرای 50 پروژه زیربنایی توسط قرارگاه خاتم الانبیاء تا پایان سال 96

اجرای 50 پروژه زیربنایی توسط قرارگاه خاتم الانبیاء تا پایان سال 96سردار عبادالله عبدالهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: سال گذشته نیز با تلاش مجموعه نیروهای این قرارگاه 60 پروژه در حوزه های نفت و گاز در کشور اجرا شد.
وی کمک به دولت در استفاده بهینه از منابع آبی را از برنامه های این قرارگاه ذکر کرد و گفت: قرار است در چارچوب این طرح که بیشتر در مناطق مرزی اجرا می شود 230 هزار هکتار از اراضی این منابع آبیاری شوند.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ادامه داد: در صورت اجرای شبکه های اصلی و فرعی تحول شگرفی در تولید محصولات کشاورزی ایجاد خواهد کرد.
وی همچنین به عدم تخصیص مناسب سهمیه آب توسط وزارت نیرو اشاره و ابراز امیدواری کرد این موضوع با همکاری مسئولان این وزارتخانه به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر برطرف شود.
سردار عبدالهی تاکید کرد: قرارگاه خاتم با تمام توان و تجهیزات خود برای اجرای پروژه های بزرگ در حوزه های مختلف آمادگی دارد و همانطور که در دولت های مختلف به کمک مسئولان اجرایی آماده ایم، امروز نیز از ظرفیت خود برای پیشبرد برنامه های دولت بویژه در حوزه محرومیت زدایی از مناطق کمتر توسعه یافته آمادگی داریم.
**تحریم کاتسا تاثیری در اراده ملت ایران نخواهد داشت
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء همچنین گفت:تحریم کاتسا که به تازگی از سوی آمریکایی ها علیه ملت ایران تصویب شده کوچکترین تاثیری بر اراده ایرانیان برای فتح قله های پیشرفت نخواهد داشت.
سردار عبدالهی افزود: آمریکایی ها 37 سال است که ایران را زیر شدیدترین تحریم های اقتصادی ، سیاسی و نظامی قرار داده و به خیال خام خود فکر می کنند با این محدودیت ها می توانند این ملت را خسته کرده و از ادامه مسیر خود باز بدارند.
وی افزود: آمریکایی ها با این حرکات خود نشان می دهند هنوز این ملت و مسئولان را نشناخته اند، چراکه ایران اسلامی در سال های ابتدایی پیروزی انقلاب که هنوز سازماندهی قوی در میان نیروهای نظامی کشور شکل نگرفته بود توانست هجمه همه جانبه آنان را دفع و اجازه ندهد حتی یک وجب از این خاک در تصرف دشمن باقی بماند .
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء یادآور شد: ملت ایران پشت سر رهبری معظم انقلاب همواره حمایت خود را از آرمان های انقلاب اعلام کرده اند و آنچه مایه پیروزی تاکنون بوده همین روحیه انسجام و همبستگی میان مردم و مسئولان بوده است.

خبرنگار:حسن کهزادیان**انتشار دهنده:نوری
6119/1042انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید