خانه / اخبار اجتماعی / اجرای طرح به ازای هر یتیم ، یک کیلو گوشت درگیلان

اجرای طرح به ازای هر یتیم ، یک کیلو گوشت درگیلانعلیرضا محمدی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت : حدود 9 هزار ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان قرار دارند که امید است مردم نوعدوست گیلان زمین در این طرح یاد شده بازای هر یتیم و محسنین یک کیلو گوشت نیز همچون گذشته برای کمک به نیازمندان پیشرو باشند.
وی با قدر دانی و همراهی مردم در طرح های مختلف کمک به نیازمندان که از سوی این نهاد برگزار می شود، افزود: نیکوکاران گیلانی می توانند برای مشارکت در این طرح به دفاتر کمیته امداد امام (ره) و مراکز نیکوکاری در استان مراجعه کنند.
محمدی خاطرنشان کرد: قربانی هایی که به دفاتر کمیته امداد تحویل می شود، بلافاصله بسته بندی و در اختیار نیازمندان قرار می گیرد.
به گفته مدیر کل کمیته امداد امام (ره)گیلان سال گذشته پنج هزار گوسفند ذبح شده تحویل این نهاد شد.
وی با اشاره به اینکه این ایام فرصتی را برای بازتولید مدام اندیشه تقرب به خداوند در سایه رابطه ناب خلق و خالق فراهم آورده ،افزود:این تقرب با حل برخی مشکلات اجتماعی همچون فقر با ستی پیوند زده تا شاد بودن بصورت جمعی و اجتماعی ، نظیف بودن و نو پوشیدن و دید و بازدید داشتن را در ابعاد اجتماعی- انسانی این عید سعید متبلور نماید.
حدود 106 هزار خانوار گیلانی تحت پوشش کمیته امداد(ره) هستند. طرح به ازای هریتیم و محسنین یک کیلو گوشت از عید قربان تا عید سعید غدیر خم در استان اجرا می شود.
خبرنگار: مریم سلیمانی** انتشاردهنده: بابایی
7296 /6030انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید