خانه / اجتماعی / آغاز رزمایش اعتلای بسیج در خراسان رضوی

آغاز رزمایش اعتلای بسیج در خراسان رضویبه گزارش ایرنا سردار مجتبی غفورپور در خصوص این رزمایش در گفتگو با خبرنگاران افزود: مهمترین تهدید داخلی که با آن مواجه هستیم در امور فرهنگی و اجتماعی است و یکی از ماموریت های بسیج نیز مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمنان است.
وی با بیان اینکه رزمایش امسال با رمز یا زینب کبری کبری(س) آغاز شد، اظهار کرد: راهکارهای تقویت و هم افزایی اقشار مختلف بسیج، هماهنگی با دستگاهها و نهادهای انقلابی و دولتی، اعتلای بسیج در عرصه های مورد نیاز انقلاب برخی از محورهای این رزمایش است.
وی با بیان اینکه با تدبیر مقام معظم رهبری نیروی قدس با هدف عمق بخشی به سیاست های خارجی کشور ایجاد شد، افزود: در عمق بخشی داخلی هم ماموریت بسیج استفاده از فضای مجازی و حضور هوشمندانه در این عرصه در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.
سردار غفورپور اظهار کرد: فضای مجازی اثر مستقیمی بر فضای حقیقی جامعه و شهروندان دارد لذا اگر در این عرصه حضور نداشته باشیم، دچار آسیب می شویم.
بیش از پنج هزار پایگاه مقاومت بسیج در سطح استان خراسان رضوی فعال هستند.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
خبرنگار: مصطفی نخعی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
7507/5132انتهای پیام /*


پاسخی بگذارید