خانه / اجتماعی / آخرین جزییات حادثه اتوبوس دانش آموزان در سوسنگرد

آخرین جزییات حادثه اتوبوس دانش آموزان در سوسنگرداین سانحه در ساعت 17:45 سه شنبه در کمربندی سوسنگرد و به دلیل انحراف به چپ اتوبوس و برخورد آن با یک دستگاه نیسان و در نهایت واژگونی اتوبوس شد.
دکتر محمد علی شیخی چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از 14 نفر مصدوم ارجاع داده شده در اول حادثه، به بیمارستان گلستان اهواز، هم اکنون تنها پنج نفر در بیمارستان گلستان اهواز بستری هستند.
وی ادامه داد: داوود سردشتی، بهنوش توده خرفی، حدیث روزبان در اورژانس بیمارستان گلستان اهواز، و زهرا امام قلی و فرهانه توده روستا در بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان بستری هستند.
شیخی، اسامی مصدومان که به این بیمارستان اعزام شده بودند را زهرا امام قلی، افشین حمادی، حدیث روزبان، بهنوش توده خرفی، داود سردشتی، محمد ابوالقاسمی، مریم مالکی، سمیه حنیفی، زهرا شکری، ثریا حسینی، فاطمه شهبازی، فرهانه توده روستا، واعظه کشاورزی و فاطمه شماخی اعلام کرد که برخی از آنها به بیمارستان بقایی منتقل شدند.
یک مقام مسئول در بیمارستان شهید بقایی اهواز نیز گفت: 34 نفر به بیمارستان بقایی اهواز اعزام شدند که وضعیت مناسبی دارند.
وی با بیان اینکه تنها راننده نیسان در بخش آی سی یو این بیمارستان افزود: این مصدومان در حال درمان هستند و آسیب ها از ناحیه دست، پا و گردن بوده است.
سعید رضوانی نیا مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان سه شنبه شب اسامی چهار کشته سانحه واژگونی اتوبوس دانش آموزی را در سوسنگرد، زهرا صابری، سکینه بیانی،فائزه دریادار ،فتح اله سامانی پور چهار سرنشین اتوبوس مزبور هستند که شامگاه سه شنبه در این تصادف جان باختند.
3004 / 6037
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجیانتهای پیام /*


پاسخی بگذارید